Make-up

Her kızın rüyasıdır dillere destan bir düğün ile Peri kızı misali dünya evine girmek. Bu rüya da elbette ki size, kendinizi en iyi hissettirecek ve fotoğraflara baktığınızda en özel gününüzü yüzünüzde taşıyacağınız kusursuz bir makyajla anımsatacak şekilde olmalı.

Kendinizi o gün nasıl hissetmek, aynaya baktığınızda kendinizi nasıl görmek istersiniz? Dramatik ifadeye sahip, vurucu gözleriyle herkesi büyüleyen biri gibi mi, Hollywood Filmlerinden fırlamış kırmızı halıda yürüyen ve dudaklarıyla dikkatleri üzerine çeken bir yıldız mı, yoksa teninin dudaklarının ve gözlerinin duruluğuyla ışıldayan masum bir kadın mı? Bu ve daha fazlasını sizlerle ortak karar vererek hayalinizin gerçekleşmesini sağlayabiliriz.

O halde bu rüyanın bir parçası olmak istiyorsanız Marry Garden sizlere kapılarını açıyor.

 

MemduH

The Make-Up Artist

MEMDUH KESKİN KİMDİR?

21.03.1988 tarihinde Manisa'da dünyaya geldim. İlköğretim ve lise hayatımı burada sürdürdükten sonra, 2007 yılında Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'ndeki eğitimim için Ankara'ya geldim. Bu süre zarfında da kozmetikle tanışma fırsatı buldum.  Özel sektörde çalışma hayatıma Sephora ile başlamış olup 2010 yılı itibariyle, Mac Cosmetics ile makeup artist olarak kariyerime devam ettim. 6 sene boyunca Mac Cosmetics' in önemli isimlerinden; Cher Webb, Baltasar Gonzales Pinel, Georgina Billington ile çalışma şansı buldum. 2016 Ağustos ayında ise Mağaza Müdürü pozisyonundaki görevimden ayrılarak Free Lance Make Up artist olarak kariyerime devam etmekteyim.

Çeşitli moda ve dergi çekimlerinde yer almakla birlikte, Gizem Özdilli, Evrim Akın ve Hindi Zahra gibi ünlü isimlerle de farklı projelerde çalıştım.

http://www.memduhkeskin.com/

ÇALIŞMALARI

 

Comments are closed.