Orkestra

Türk kültüründe düğün, müzikli eğlence ile eşdeğerdir. Tüm kültürler ve coğrafyalarda evlilik törenleri farklı biçimlerde ve değişik ritüeller ile kutlansa dahi sonuçta düğün, müzik eşliğinde eğlence anlamına gelmektedir. Dolayısıyla müzik, düğünlerin kalbini oluşturmaktadır.
Düğünlerdeki "Müzik" seçimi olmazsa olmazlar listesinin başlarında yer alan konulardan biridir. Çiftlerin en özel günlerinde misafirlerini eğlendirebilecekleri tek şey müziktir. Düğünün gerçekleştirileceği mekanın temasına ve davetli profiline göre şekillenebilen tercihlerle yüzlerce davetli içinde her birini, kendi kültür ve anlayışlarına göre eğlendirebilmek gerekmektedir.
Marry Garden’ da müzikal kaliteyi ve nitelikli eğlenceyi bir arada sunabilen muhteşem bir canlı müzik orkestrası sayesinde yaşanan coşkulu saatler, düğün sonrası hafızalarınızda en fazla kalan anılardan olacaktır.
Yemek müziğinde, farklı dillerde klasik şarkılar ve slow müziklerle başlayan geceniz, dans ve eğlence bölümleriyle devam edecek ve işinin üstadı TRT sanatçılarından oluşan orkestramızın seçtiği kaliteli bir repertuar ve mekanımızın profesyonel ses ve ışık sistemi eşliğinde düğününüzde aralıksız bir eğlence yaşanacak, siz de konuklarınıza güzel bir konser sunmuş olacaksınız.!
Orkestra ekibinin müzikal yeteneğinin yanı sıra canlı performanstaki başarısını da gözlemleyebileceğiniz……
Marry Garden’ da canlı müzik orkestrasının yanı sıra, özellikle konsept düğünlerde son yıllarda oldukça moda olmaya başlayan Dj performansı tercihi ile de konuklarınıza muhteşem bir düğün eğlencesi sunabilirsiniz. Her misafirin beklentilerini karşılayacak şekilde ortamı yönetme ve sınırsız eğlence konusunda Deneyimli Dj’ler tarafından düğün atmosferine göre seçilen şarkılarla düğünlerinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Comments are closed.