Sıkça Sorulan Sorular

Q?

Marry Garden’a toplu ulaşımla nasıl gelebilirim

A.

Opera veya Kızılaydan 192-194-103 numaralı belediye otobüsüne binerek veya ulus bentderesi incek dolmuşlarına binerek "incek loft kavşağında" inerek mekanımıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Tam Marry Garden önünde otobüs durağı bulunmaktadır. İncek Bulvarı Şekerciler Market Çaprazındayız.

Q?

Marry Garden’ a Konya yolundan nasıl gelebilirim?

A.

Eğer Konya yolundan geliyorsanız; İncek, Atılım üniversitesi yazan tabeladan giriniz. Anayasa mahkemesini (sağda) ve migros (büyük göbekte sağda) olan göbeği geçiniz. Atılım üniversitesi solda kalacak şekilde devam ediniz, incek loft yazan tabeleyı gördüğünüz zaman solunuza bakın şekerciler (sağda) marketin karşısındayız ve göbekten U çekin.

Q?

Marry Garden’a Eskişehir yolundan nasıl gidilir?

A.

Eğer Eskişehir yolundan geliyorsanız; Ümitköy köprüsünden ümitköye dönüp, o yolu direk takip edin. Hiç bir yola sapmayın. Rampa çıkmaya başlayacaksınız ve rampanın sonuna geldiğinizde sol taraf konya tabelası, sağ taraf incek, çevre yolu tabelasını göreceksiniz. Sağ tarafa dönünüz. Daha sonra yol bitene kadar devam edin. Yol bitince ana caddeye (incek bulvarı) çıkacaksınız. Göbekten sola dönün hemen sağda şekerciler marketin karşısındayız.