Çift Yorumları

Öncelikle samimi ve güleryüzlü tüm Mary Garden ailesine çok teşekkür ediyoruz. Organzasyonun ilk gününden itibaren bizimle hep samimi, içten ve dürüst bir iletişimde oldular. Olanakları çerçevesinde tüm özel taleplerimizi de gerçekleştirmeye çalıştılar ki bir çoğunu da gerçekleştirdiler. Biz bir kır düğünü hayal etmiştik beklenmeyen soğuğa rağmen sanki bir yaz kır düğünündeymişçesine doyasıya eğlendik. Ankaradaki birçok kır düğünü konseptli mekanın aksine doğal bir elma bahçesinde harika bir zeminde evlenebilme şansını yakaladık. Başta mekan sahiplerinden Ergün bey ve düğün koçu Nilüfer hanım olmak üzere fotorafçısından, yemek servisi ile ilgilenen arkadaşlara, müzik grubundan valeye kadar herkes gece boyunca güler yüzünü hiç eksik etmeden bize ve misafirlerimize çok güzel bir gece yaşattılar. Yemrkler de çok güzel ve lezzetliydi. Yeni evlenecek çiftlere Mary Garden a uğramadan karar vermemelerini tavsiye ederiz.

Meltem & Umut Çiftçi, 24.Eylül.2016

Gezdiğimiz mekanlar içinde gerek düzen gerek mekan sahipleri ve özellikle düğün koçumuz ile bir çok yere fark atan eğlenceli ve kendine ilk görüşte çeken sıcak bir ortam.Personelin ilgisi ve hizmeti tatmin edici. Marry Garden ailesi başta olmak üzere özellikle düğün koçumuz olan Nilüfer Hanım'a sonsuz teşekkürler.Biz de Marry Garden aile üyesi olduk 🙂

Emel & Hüseyin Taşcı, 04.Eylül.2016

Marry Garden da oğlumun sünnet ve doğum günü partisini yaptık.Profesyonel bir organizasyon ve servis ekibi ile kusursuz ve çok eğlenceli bir parti gerçekleştirdik. Bu güzel ve özel günümüzü bize sorunsuz yaşattıkları için Ergün Bey ve Nilüfer Hanıma çok çok teşekkür ederiz.

Arman Akpınar Sünnet, 17.Eylül.2016

Muhteşem bir Kır Düğünü istiyorsanız eğer en doğru adres Marry Garden kaliteli,profesyonel ve herşeyden önemlisi Nilüfer Hanım başta olmak üzere tüm personelin Güler yüzü ilgi ve alakaları.Biz bu güzel insanları tanıdığımız için çok memnunuz herşey için tekrar teşekkür ederiz.

Ceren & Serdar Öztürk, 31.Ağustos.2016