Hakkımızda

Marry Garden Kimdir?

page2_img1

2012 yılında faaliyete başlayan firmamız 2015 yılı itibariyle büyük bir değişime gitmiştir.

Yenilenen konseptlerimizle siz müşterilerimizin hayal ettiği dünyayı gerçek dünyaya taşımaya karar veren firmamız, 2015 yılı itibariyle en uygun fiyat koşullarında en iyi hizmeti size sunmaya başlamıştır. İncek Marry Garden 3800 m2 alan üstüne kurulmuş, 1200 m2 muhteşem bir kır düğün alanına sahip, 800 kişiye kadar organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilir. Ankara İncek'te planladığınız kır düğünü, nikah, nişan, doğum günü, kına gecesi, mezuniyet balosu, baby shower, iş yemekleri, romantik yemek organizasyonları, haftasonu kahvaltıları ve benzeri özel anlarınızı en güzel anılara dönüştürelim.

 

Neden Marry Garden?

1.

Hayalinizdeki dünyayı deneyimli personellerimizle gerçek dünyaya taşımaya ne dersiniz? Örneğin tamamen bir kır havasında evlenmek istiyorsunuz, pötikare masa örtüleri, tamamen ahşap masa süslemeleri... İşte Marry Garden sizin için en doğru adres. Hayalinizdeki konseptleri beraber hayata geçirelim.

2.

Uzman kadromuzla hayal ettiğiniz şeyleri en uygun fiyata, en yüksek kalitede, en iyi koşullarda size sunuyoruz.

3.

İstediğiniz düğünü en iyi şartlarda, uygun koşullarda, en uygun fiyatlarla yapabileceğiniz tek adres Marry Garden.

Misyonumuz, Vizyonumuz & Değerlerimiz

page2_img2

Misyonumuz

Önceliğimiz olan siz değerli müşterilerimize her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak ve hizmet anlayışımızdan ödün vermemek için varız.

page2_img3

Vizyonumuz

Ankara'da siz elit müşterilerimize herkesin zevkine uygun şekilde güzel organizasyonlar planlayıp, yaşatmayı sağlamak ve bu planı yaparken lezzetten de ödün vermemek.

page2_img4

Değerlerimiz

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verirken hızlı, etkin, kaliteli, ekonomik ve etik değerlere saygılı bir şekilde hizmet vermek.